مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری:
تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای افزایش جمعیت قابل تقدیر است/تقویت بیش‌ازپیش زیرساخت‌ها برای زایمان طبیعی

23 ارديبهشت 1402

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای افزایش جمعیت قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رقیه زنگنه نژاد که در نشست قرارگاه جمعیت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: اگر زیرساخت‌های درمانی استان برای راحتی زایمان طبیعی بیشتر تقویت بشود، می‌توان امیدوار بود که زایمان طبیعی افزایش یابد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گفت: تلاش همه بخش‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در راستای افزایش جمعیت قابل تقدیر است؛ با این حال تقویت زیرساخت‌های درمانی استان برای مطلوبیت فرزند آوری ضروری است.
دبیر قرارگاه جمعیت استانداری بوشهر گفت: از کارهای قابل تقدیر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، افتتاح دو مرکز سطح دو درمان ناباروری در استان بود که تلاش برای افتتاح مرکز سطح 3 نیز در حال انجام است و این پشتوانهٔ خوبی برای راحتی مردم استان برای درمان ناباروری است.
زنگنه‌نژاد با بیان این از نزدیک شاهد تلاش‌های رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای جذب اعتبار در سطح ملی و استانی هستم گفت: بیشتر بارِ قانون جوانی جمعیت بر دوش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است همان‌طور که در کاهش جمعیت نیز وزارت بهداشت نقش اصلی را داشت.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خاطرنشان کرد: مجموعه نیروهای متخصص در حوزه جمعیت مانند پزشکان زنان و ماماها تأثیر بسیار زیادی در جامعه برای اقناع در حوزه فرزند آوری دارند که باید از ظرفیت نیروهای نخبه استان در این زمینه بهترین استفاده را ببریم.

کلمات کلیدی:
امور.بانوان     زایمان.طبیعی     قرارگاه.جمعیت    

تاریخ بروز رسانی:   17 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >